
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Rage od francúzskej značky SUNN je všestranný a vysoko výkonný horský bicykeľ.Choďte ďalej, vyššie, rýchlejšie vďaka úplne novému elektrickému asistenčnému systému Bosch CX Smart system a potom sa vďaka vyváženej geometrii a spoľahlivému, vysokovýkonnému vybaveniu vrhnite do zjazdov v úplnej bezpečnosti.Vzduchová vidlica s priemerom 35 mm je pevná, spoľahlivá a ľahko nastaviteľná bez ohľadu na veľkosť jazdca. Dvojkotúčové brzdy Formula Cura s priemerom 203 mm zaručia spoľahlivosť. Spoľahlivý horský elektrobicykel SUNN RAGE 29" s vyhľadávaným motorom BOSH PERFORMANCE LINE CX 85NM a batériou BOSH POWERTUBE 625Wh je ideálny pre zákazníkov, ktorí vyhľadávajú klasický HARDTAIL s dobrou výbavou a skvelou geometriou.Kvalitné radenie v podobe SHIMANO DEORE 12s v kombinácii s výkonnými brzdami FORMULA CURA 2 203/203 Vám spoľahlivo ukážu neprebádané okolie a zaručia bezpečnú jazdu za každých okolností. Produkt je vo farbe Sivá.
| Kategória: | Horské |
|---|---|
| EAN: | 3032651927471 |
| Batéria: | Bosch Powertube 625Wh |
| Brzdy: | FORMULA CURA 2 203/203 |
| Farba: | Sivá |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| Kazeta: | SHIMANO DEORE 12V 10/51 |
| Kolesá: | 29’’ MACH1 TRUCKY 30 30MM 32T MOYEUX 32T, BOOST, THRU AXLE |
| Kľuky: | E.THIRTEEN PLUS 165MM SRAM X-SYNC 34T |
| Materiál: | Hliník |
| Motor: | Bosch Performance Line CX 85Nm |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Parent: | p-15705 |
| Plášte: | MICHELIN WILD TR 29x2,4 |
| Predstavec: | ALUMINIUM 31,8X45MM |
| Radenie: | SHIMANO DEORE 12V |
| Riadidlá: | ALUMINIUM 760MM X 31,8 RISE15 |
| Rám: | INTEGRATED 625WH, ALLOY 6061DB EDGE TUBING, BOOST |
| Sedlo: | SUNN BY DDK |
| Sedlovka: | BRUTE ONE DROPPER 31.6MM 125MM (S), 150MM (M/L) |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | M/S/L, L |
| Vidlica: | ROCKSHOX SILVER TK 140mm |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO DEORE 12V |

.png?69936fa3)

