
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Pohodlný skladací bicykel PRO20 NE od francúzskeho výrobcu UTO/EOVOLT je ideálnym spoločníkom pre mestskú mobilitu a moderný spôsob cestovania.Tento mestský skladací bicykel je navrhnutý tak, aby kombinoval štýlový dizajn s praktickou funkčnosťou. Je ideálny pre cestovanie verejnou dopravou, alebo pre prenos do malého bytu či kancelárie.Jeho remeňový pohon GATES® a 7-rýchlostný vnútorný náboj Shimano® Nexus zabezpečujú plynulú a športovú jazdu s minimálnou údržbou.Robustné pneumatiky Schwalbe® absorbujú nárazy v meste a poskytujú vynikajúcu priľnavosť, zatiaľ čo hydraulické kotúčové brzdy zaisťujú bezpečný a presný brzdný výkon.Riadidlá boli prepracované pre dynamickejšiu jazdnú polohu, sú širšie pre lepšiu kontrolu a nastaviteľná výška ponúka väčšie pohodlie.Vďaka patentovanému skladaciemu systému sa bicykel skladá a rozkladá jedným pohybom, čo je ideálne pre dochádzanie a jednoduché skladovanie.Jednoducho namontuješ predný nosič . Produkt je vo farbe Čierna/Sivá.
| Kategória: | Mestské |
|---|---|
| EAN: | 739988780580 |
| Brzdy: | SHIMANO MT200 hydraulic, 160/160 |
| Farba: | Sivá/Čierna, Onyx Black |
| Hmotnosť: | 14,8 kg |
| Kľuky: | Prowheel –gates 50T CDC |
| Nosnosť: | 130 kg |
| Parent: | p-15885 |
| Plášte: | SCHWALBE BIG APPLE Perf, RaceGuard 50-406 |
| Radenie: | Shimano Nexus 7 REVOSHIFT |
| Rám: | AL 6061 |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza Moderate Male |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 20" |
| Výrobca / Distribútor: | UTO ex EOVOLT, 6 Rue Georges Besse, 69740 Genas – FRANCE, hello@utobikes.com, https://utobikes.com/en-int, Ph. +33 4 65 84 46 98 |

.png?69936fa3)

