UTO Skladací elektrobicykel OG16 2025 Desert Sand, Čierna/Zelená/Modrá/Béžová

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Štvorrýchlostný UTO Morning OG16 je veľmi kompaktný a ľahký 16-palcový skladací elektrobicykel, ktorý je ideálny na jazdu po meste. Bol vyvinutý, aby vás sprevádzal na všetkých vašich výletoch. Kompaktný a ľahko ovládateľný, je ideálny na krátke výlety alebo ako doplnok k iným dopravným prostriedkom. Dojazd 50 km, maximálne zaťaženie 105 kg.Praktická, estetická a bezpečná batéria - je navrhnutá tak, aby vám zjednodušila každodenný život, je plne odnímateľná a integrovaná do sedlovky pre bezproblémové nabíjanie kdekoľvek chcete. Batériu je možné zaistiť otočením kľúča vďaka sedlovej svorke s ochranou proti krádeži.Predné svetlo - navrhnuté s optimálnym osvetlením, ľahko ovládateľné z palubného počítača. Pre dokonalú viditeľnosť vo dne aj v noci.Hydraulické brzdy - vybavené hydraulickými kot&uacacute;mi brzdami pre progresívne a efektívne brzdenie za každého počasiaMotor - je vybavené motorom na zadné koleso s krútiacim momentom 35 Nm, čo zodpovedá 75 Nm v motore so stredovým pohonom, snímačom krútiaceho momentu a 4 prevodmi. Systém UTO využíva intuitívnejšie senzory krútiaceho momentu, čo vedie k oveľa lepšiemu pocitu z jazdy. Senzory krútiaceho momentu poskytujú asistenciu na základe tlaku vyvíjaného na pedále, takže systém vám poskytne plnú asistenciu motora iba vtedy, keď ju skutočne potrebujete, čo tiež prináša lepšiu účinnosť batérie. Malé 16-palcové kolesá v kombinácii s 250W motorom zabezpečujú svižnú jazdu.Vďaka kompaktnosti a hmotnosti sa dá ľahko kombinovať s inými dopravnými prostriedkami, ako sú vlaky a električky, a ľahko sa zmestí na loď alebo do obytného auta. Má nízku hmotnosť, iba 16,5 kg vrátane batérie.UTO Morning OG16 vám poskytne úplnú slobodu v meste a umožní vám používať rôzne spôsoby dopravy.
Tento skladací elektrobicykel má niekoľko skvelých vylepšení:
hydraulické kotúčové brzdy Shimano MT-100
plášte Schwalbe Pick Up so 6-vrstvovou ochranou proti prepichnutiu
nové centrálne skladacie uzamykacie rameno s jednokrokovým uzamykacím mechanizmom
nový dizajn uzamykateľnej konzoly typu „zlož a choď“ prevzatý z radu PRO
Produkt je vo farbe Čierna/Zelená/Modrá/Béžová.
| Kategória: | Mestské |
|---|---|
| EAN: | 637962256888 |
| Asistencia: | 5 levels |
| Batéria: | UTO Battery tube, SAMSUNG® 252 Wh |
| Brzdy: | SHIMANO MT200 hydraulic, 160/160 |
| Doba nabíjania: | 3 h |
| Dojazd: | 50 km |
| Farba: | Čierna/Modrá/Béžová/Zelená, Desert Sand |
| Hmotnosť: | 16,2 kg |
| Kapacita batérie: | 252Wh |
| Kazeta: | 4 speed, 11-18 |
| Kľuky: | Prowheel 52T |
| Motor: | SJ, 75S, Brushless, 25Km/h, 250W,35 Nm, 36V, Rear Hub |
| Nosnosť: | 105 kg |
| Parent: | p-15887 |
| Plášte: | Schwalbe Pick-up 16"x2.15, Tyre, Puncture protection, 305-54 |
| Radenie: | MX4 |
| Riadidlá: | AL 600mm |
| Rám: | AL 6061 |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza Moderate Male |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 16" |
| Výrobca / Distribútor: | UTO ex EOVOLT, 6 Rue Georges Besse, 69740 Genas – FRANCE, hello@utobikes.com, https://utobikes.com/en-int, Ph. +33 4 65 84 46 98 |
| Zadný prehadzovač: | MX4 |

.png?69936fa3)

