UTO Skladací elektrobicykel OG16 2026 Onyx Black, Čierna/Zelená/Modrá/Béžová

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
UTO Morning OG16 – kompaktný skladací elektrobicykel do mesta
Ľahký, skladný a ideálny na každodenné presuny
UTO Morning OG16 je štvorrýchlostný, mimoriadne kompaktný 16-palcový skladací elektrobicykel navrhnutý pre mestský život. Vďaka nízkej hmotnosti iba 16,5 kg (vrátane batérie) a jednoduchému ovládaniu je ideálny na krátke výlety, každodenné dochádzanie alebo ako doplnok k verejnej doprave. Bez problémov ho zoberiete do vlaku, električky, auta, obytného vozidla či na loď. Dojazd až 50 km a maximálne zaťaženie 105 kg z neho robia praktického spoločníka na každý deň.
Bicykel je vybavený zadným motorom s krútiacim momentom 35 Nm (ekvivalent približne 75 Nm pri stredovom pohone), ktorý spolu s torzným senzorom zabezpečuje prirodzenú a plynulú asistenciu. Systém reaguje na silu šliapania, takže motor pomáha presne vtedy, keď to potrebujete – výsledkom je pohodlnejšia jazda aj lepšia výdrž batérie. Kombinácia 250 W motora a 16" kolies zaručuje svižný a agilný pohyb v meste.
Batéria je elegantne integrovaná do sedlovky, je plne odnímateľná a umožňuje jednoduché nabíjanie kdekoľvek. Zároveň je zabezpečená uzamykacím mechanizmom proti krádeži. Predné svetlo ovládané z palubného počítača poskytuje výbornú viditeľnosť za každých podmienok a hydraulické kotúčové brzdy zabezpečujú spoľahlivé a plynulé brzdenie v každom počasí.
Vylepšenia modelu
hydraulické kotúčové brzdy Shimano MT-100
plášte Schwalbe Pick Up so 6-vrstvovou ochranou proti prepichnutiu
nový centrálny skladací mechanizmus s jednokrokovým uzamykaním
uzamykateľná konzola „zlož a choď“ inšpirovaná radom PRO
UTO Morning OG16 prináša maximálnu slobodu pohybu v meste – je ľahký, skladný a pripravený sprevádzať vás kdekoľvek. Produkt je vo farbe Čierna/Zelená/Modrá/Béžová.
| Kategória: | Mestské |
|---|---|
| EAN: | 637962258226 |
| Asistencia: | 5 levels |
| Batéria: | UTO Battery tube, SAMSUNG® 252 Wh |
| Brzdy: | SHIMANO MT200 hydraulic, 160/160 |
| Doba nabíjania: | 3 h |
| Dojazd: | 50 km |
| Farba: | Zelená/Modrá/Béžová/Čierna, Onyx Black |
| Kapacita batérie: | 252Wh |
| Kazeta: | 4 speed, 11-18 |
| Kľuky: | Prowheel 52T |
| Motor: | SJ, 75S, Brushless, 25Km/h, 250W,35 Nm, 36V, Rear Hub |
| Nosnosť: | 105 kg |
| Parent: | p-21836 |
| Plášte: | Schwalbe Pick-up 16"x2.15, Tyre, Puncture protection, 305-54 |
| Radenie: | MX4 |
| Riadidlá: | AL 600mm |
| Rám: | AL 6061 |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza Moderate Male |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 16" |
| Výrobca / Distribútor: | UTO ex EOVOLT, 6 Rue Georges Besse, 69740 Genas – FRANCE, hello@utobikes.com, https://utobikes.com/en-int, Ph. +33 4 65 84 46 98 |
| Zadný prehadzovač: | MX4 |

.png?69936fa3)

