UTO Skladací elektrobicykel PRO16 2025 Satin Taupe, Sivá/Modrá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Skladací elektrobicykel PRO16 je ideálny na kombinovanie viacerých spôsobov dopravy! Je navrhnutý tak, aby ste ho mali poruke, nech idete kamkoľvek. Nemusíte ho nechávať vonku bez dozoru, ľahko sa zmestí do kufra auta alebo do bytu. Vďaka kompaktným rozmerom ho máte vždy po boku, či už v interiéri alebo exteriéri.Moderný, rafinovaný dizajn - atraktívny dizajn PRO16 bol navrhnutý tak, aby bol vizuálne príťažlivý, prepracovaný do najmenších detailov. Zvary boli odstránené a káble sú skryté v ráme pre elegantnejší vzhľad.Karbónová vidlica - PRO16 je vybavený elegantnou karbónovou vidlicou a kombinuje výkon a eleganciu. Nachádza sa na polceste medzi technickou inováciou a mestským komfortom a vďaka ľahkosti tohto prémiového materiálu je hmotnosť optimalizovaná.Samosvorné pánty Loop™ - stačí potiahnuť za dve úchytky a hotovo. Vďaka patentovanému systému „Loop™“ zložíte svoj bicykel PRO16 mihnutím oka.Patentovaný magnetický systém - navrhnuté s patentovaným magnetickým systémom, ktorý sa bezproblémovo integruje s krivkami vášho bicykla a zaisťuje spoľahlivé spojenie medzi oboma kolesami. Bez ohľadu na terén, váš bicykel zostane bezpečne zložený.Stredový stojan - vybavené stredovým stojanom, ktorý vám umožní bezpečne naložiť bicykel bez obáv z jeho prevrátenia. Bicykel môžete tiež jednoducho a bezpečne umiestniť do polohy Fold&Go.Riadidlá - navrhnuté pre jedinečný zážitok z jazdy. Zakrivené línie zabezpečujú optimálnu polohu pre plné vychutnanie si jazdy na bicykli.Rukoväte - sú navrhnuté tak, aby poskytovali ergonomický a pohodlný úchop. Horná časť je zaoblená, aby sa prispôsobila dlani, zatiaľ čo spodná časť sa prirodzene prispôsobuje vašim prstom.Batéria - Je navrhnutý tak, aby vám zjednodušil každodenný život, je plne odnímateľná a integrovaná do sedlovky, pre bezproblémové nabíjanie kdekoľvek chcete. Dojazd až 50 km.Motor Bafang® - je vybavený automatickou prevodovkou, ktorá volí správny prevodový stupeň presne vtedy, keď ho potrebujete, bez toho, aby ste o tom museli premýšľať. Tento systém automatického radenia prevodových stupňov je mechanický, a preto je úplne nezávislý od vašej batérie. Aj keď je batéria vybitá, prevodové stupne sa automaticky preradia.Motor a snímač krútiaceho momentu Bafang® - spríjemnite si jazdu ešte viac vďaka 250W motoru zadného kolesa Bafang® s krútiacim momentom 40 Nm (čo zodpovedá 85 Nm motoru so stredovým pohonom). V kombinácii so snímačom krútiaceho momentu vám umožní ľahké stúpanie a pohotovosť vo všetkých situáciách.Remeň Gates® CDN - pre zjednodušenie každodenného používania je pohon PRO16 vybavený remeňom GATES® CDN, ponúka v porovnaní s reťazou vynikajúcu odolnosť. Je odolnejší ako remeň.Automatické zapnutie svetla - keďže vidieť je rovnako dôležité ako byť videný, vybrali svetlo Litemove 70 lux s automatickým zapínaním, pripojené ku kokpitu a batérii.Hydraulické brzdy Shimano® - vybavený hydraulickým brzdovým systémom Shimano®, ktorý zaisťuje silné, progresívne a spoľahlivé brzdenie bez ohľadu na poveternostné podmienky.Široké reflexné pneumatiky Schwalbe® - široké pneumatiky Schwalbe® sú vybavené reflexnými pruhmi a ochranou proti prepichnutiu, čo zaisťuje stabilitu, pohodlie a bezpečnosť.Vďaka integrovanému zámku Abus® v ráme je vaša sedlovka nepretržite chránená pred krádežou a zároveň si zachováva možnosť nastavenia jej výšky podľa vašich potrieb.Priestor na umiestnenie Airtagu - bicykel UTO PRO20 má špeciálne navrhnutý priestor na diskrétne vloženie Apple AirTag vo vnútri bicykla, umožní vám lokalizovať váš bicykel kedykoľvek.Jednoducho namontuješ predný nosič aj zadný nosič. Produkt je vo farbe Sivá/Modrá.
| Kategória: | Mestské |
|---|---|
| EAN: | 739988780429 |
| Asistencia: | 5 levels |
| Batéria: | UTO Battery tube, Samsung, 36V, 252 Wh, lithium-ion,7 Ah |
| Brzdy: | SHIMANO MT 200 hydraulic, 160/160 |
| Doba nabíjania: | 3 h |
| Farba: | Modrá/Sivá, Satin Taupe |
| Hmotnosť: | 18,5 kg |
| Kapacita batérie: | 252Wh |
| Kľuky: | Pro wheel - Gates 63T CDX |
| Motor: | Dual speed Bafang H700, 25Km/h, 250W, 40 Nm, 36V, Rear Hub, 19km/h speed change |
| Nosnosť: | 105 kg |
| Parent: | p-15883 |
| Plášte: | Schwalbe Big Apple 16"x2.00 K-Guard HS430 50-305 |
| Radenie: | Automatic 2 speeds gear hub |
| Rám: | AL 6061 |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza Moderate Male |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 16" |
| Vidlica: | Carbon |
| Výrobca / Distribútor: | UTO ex EOVOLT, 6 Rue Georges Besse, 69740 Genas – FRANCE, hello@utobikes.com, https://utobikes.com/en-int, Ph. +33 4 65 84 46 98 |

.png?69936fa3)

