Vidlica AXON32 Boost-RLRC 100 15QLC2-110 29 CTS čierna matná

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Vzduchová vidlica s nízskou hmotnosťou, alu krk a horné nohy, diaľkovo ovládatelné uzamykanie, hydraulické tlmenie, nastaviteľný odskok, PCS patróna, 15mm oska QLC2-110, určená na XC, CTS, zdvih 100mm, Disc, Hmotnosť 1 900g.
| Kategória: | Odpružené vidlice |
|---|---|
| EAN: | 14630 |
| Dĺžka: | 100 mm |
| Materiál: | Magnézium |
| Priemer: | 1-1/8" / 1-1/2" |
| Sada1: | SEZÓNNA PONUKA |
| Spôsob jazdy: | MTB |
| Veľkosť kolies: | 29" |
| Velikost: | 29" |
| Veľkosť: | 29" |
| Zdvih: | 100 mm |
| Velikostní tabulka: | </style> |

.png?69936fa3)

