Vidlica AXON32 RLR 100 15QLC32 29 TS čierna lesklá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Vzduchová vidlica s nízkou hmotnosťou, alu krk a horné nohy 32mm, magnéziové spodné nohy, diaľkovo ovládané uzamykanie, hydraulické tlmenie, nastaviteľný odskok, oska 15QLC32 (100x15mm), určená pre XC, 29”, 1-1/8 A-Head, zdvih 100mm, Disc (Post), 1683g.
| Kategória: | Odpružené vidlice |
|---|---|
| EAN: | 14461 |
| Dĺžka: | 100 mm |
| Materiál: | Magnézium |
| Sada1: | SEZÓNNA PONUKA |
| Spôsob jazdy: | MTB |
| Veľkosť kolies: | 29" |
| Velikost: | 29" |
| Veľkosť: | 29" |
| Zdvih: | 100 mm |
| Velikostní tabulka: | <table class="tg"> <tr> <th class="tg-031e" colspan="2">Technické údaje:</th> </tr> <tr> <td class="tg-031e">Model |

.png?69936fa3)

