Vidlica DUROLUX36 Boost-EQ-R2C2 PCS 160 15QLC2TI-110 27.5 CTS čierna matná

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Vzduchová vidlica s hliníkovým krkom, magnéziové spodné nohy, hydraulické tlmenie, nastavenie high a low speed kompresie a high a low speed odskoku, PCS patróna, 15mm oska QLC2Ti-110, určená na freeride a enduro, CTS, zdvih 160mm, Disc, Hmotnosť 2 117g, Offset vidlice je 51mm.
| Kategória: | Odpružené vidlice |
|---|---|
| EAN: | 14629 |
| Dĺžka: | 160 mm |
| Materiál: | Magnézium |
| Priemer: | 1-1/8" / 1-1/2" |
| Sada1: | SEZÓNNA PONUKA |
| Spôsob jazdy: | GRAVITY |
| Veľkosť kolies: | 16" |
| Veľkosť: | 27,5" |
| Youtube: | https://www.youtube.com/watch?v=3VQiTLT1Ez8 |
| Zdvih: | 160 mm |
| Velikostní tabulka: | <table class="tg"> <tr> <th class="tg-c3ow">Modelový rok</th> <th class="tg-0lax">2019</th> </tr> <tr> <td cla |

.png?69936fa3)

