Vidlica DUROLUX36 Boost-EQ-RC2 PCS 160 15QLC2-TI-110 29 CTS čierna matná

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Vzduchová vidlica s hliníkovým krkom,
magnéziové spodné nohy, hydraulické tlmenie,
nastavenie high a low speed kompresie a odskoku,
PCS patróna, nová vzduchová negatívna komora
EQ, 15mm oska QLC2Ti-110, určená na freeride
a enduro, CTS, zdvih 160mm, Disc, hmotnosť 2158g,
offset vidlice je 51mm.
magnéziové spodné nohy, hydraulické tlmenie,
nastavenie high a low speed kompresie a odskoku,
PCS patróna, nová vzduchová negatívna komora
EQ, 15mm oska QLC2Ti-110, určená na freeride
a enduro, CTS, zdvih 160mm, Disc, hmotnosť 2158g,
offset vidlice je 51mm.
| Kategória: | Odpružené vidlice |
|---|---|
| EAN: | 14645 |
| Dĺžka: | 160 mm |
| Materiál: | Magnézium |
| Priemer: | 1-1/8" / 1-1/2" |
| Spôsob jazdy: | GRAVITY |
| Veľkosť kolies: | 29" |
| Velikost: | 29" |
| Veľkosť: | 29" |
| Youtube: | https://www.youtube.com/watch?v=3VQiTLT1Ez8 |
| Zdvih: | 160 mm |
| Velikostní tabulka: | <table class="tg"> <thead> <tr> <th class="tg-0lax">Modelový rok</th> <th class="tg-0lax">2021</th> </tr> </thead> < |

.png?69936fa3)

