Vidlica DUROLUX38X EVO-Boost-EQ-RC+ 170 15AH2 29 CTS šedá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SR Suntour Durolux38X je špičková vidlica určená pre enduro a all-mountain jazdenie, ktorá poskytuje skvelý výkon a odolnosť.
Technické parametre:
Priemer nohy: 38 mm
Typ pruženia: Air Spring (vzduchová komora), EQ vzduchová negatívna pružina
Zdvih: 170 mm
Offset: 44mm
Krk vidlice - CTS (taperred) 1.5"to1-1/8" - 255mm
Extra silná korunka pre použie na Ebike
Patróna: RC+ (regulácia nízkorýchlostnej kompresie a odskoku)
Prevedenie: Boost 110mm (šírka osky) 15AH2-110
SOBA: mazanie spodných nôh olejom
Nastaviteľnosť: Nastaviteľná kompresia, odskok, objem vzduchovej komory
Materiál vonkajších nôh: Magnesium
Technológia: "Magnesium casting" pre nízku hmotnosť a vysokú pevnosť
Maximálny tlak vzduchu: 160 PSI (v závislosti od váhy jazdca a preferencií)
Farba - čierna matná
Kolesá 29"
Durolux38x SF25 kombinuje pevnosť, néízku hmotnosť a pokročilé nastaviteľné prvky, ktoré umožňujú prispôsobiť vidlicu rôznym jazdeckým podmienkam. Je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí hľadajú maximálny komfort a kontrolu v náročnom teréne.
Technické parametre:
Priemer nohy: 38 mm
Typ pruženia: Air Spring (vzduchová komora), EQ vzduchová negatívna pružina
Zdvih: 170 mm
Offset: 44mm
Krk vidlice - CTS (taperred) 1.5"to1-1/8" - 255mm
Extra silná korunka pre použie na Ebike
Patróna: RC+ (regulácia nízkorýchlostnej kompresie a odskoku)
Prevedenie: Boost 110mm (šírka osky) 15AH2-110
SOBA: mazanie spodných nôh olejom
Nastaviteľnosť: Nastaviteľná kompresia, odskok, objem vzduchovej komory
Materiál vonkajších nôh: Magnesium
Technológia: "Magnesium casting" pre nízku hmotnosť a vysokú pevnosť
Maximálny tlak vzduchu: 160 PSI (v závislosti od váhy jazdca a preferencií)
Farba - čierna matná
Kolesá 29"
Durolux38x SF25 kombinuje pevnosť, néízku hmotnosť a pokročilé nastaviteľné prvky, ktoré umožňujú prispôsobiť vidlicu rôznym jazdeckým podmienkam. Je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí hľadajú maximálny komfort a kontrolu v náročnom teréne.
| Kategória: | Odpružené vidlice |
|---|---|
| EAN: | 14703 |
| Sada1: | [ Novinky ] |
| Veľkosť kolies: | 29" |
| Youtube: | https://www.youtube.com/watch?v=7bYitcddcAA |
| Oska vidlice: | 15x110 mm |
| Krk vidlice: | 28,6/31,8 mm (1-1/8 / 1-1/2") |
| Veľkosť kolesa vidlice: | 29" |
| Zdvih vidlice: | 170 mm |

.png?69936fa3)

