Vidlica RAIDON32 Boost-RLR 120 15QLC 27.5 CTS čierna matná

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Vzduchová vidlica s hliníkovým krkom, magnéziové spodné nohy, vnútorné nohy čierne 32mm, hydraulické tlmenie, nastavenie kompresie, diaľkový lockout, určená pre XC, 27.5, CTS, zdvih 120mm, oska 15QLC32, Disc (Post), 1980g.
| Kategória: | Odpružené vidlice |
|---|---|
| EAN: | 14560 |
| Dĺžka: | 120 mm |
| Materiál: | Magnézium |
| Priemer: | 1-1/8" / 1-1/2" |
| Spôsob jazdy: | MTB |
| Veľkosť kolies: | 27,5" |
| Velikost: | 27,5" |
| Veľkosť: | 27,5" |
| Zdvih: | 120 mm |
| Velikostní tabulka: | <table class="tg"> <tr> <th class="tg-031e" colspan="2">Technické údaje:</th> </tr> <tr> <td class="tg-031e">Model |

.png?69936fa3)

