
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | MTB plášte |
|---|---|
| EAN: | 8581509045430 |
| Bezdušový: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | drôt |
| Priemer kolies: | Iný |
| Veľkosť kolies: | 29" |
| Šírka plášťa: | 2.4" a viac |

Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | MTB plášte |
|---|---|
| EAN: | 8581509045430 |
| Bezdušový: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | drôt |
| Priemer kolies: | Iný |
| Veľkosť kolies: | 29" |
| Šírka plášťa: | 2.4" a viac |